top of page

DOSTĘPNOŚĆ I BLISKOŚĆ NA CO DZIEŃ

Sieć placówek oznaczonych szyldem USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS oraz witryna internetowa, to miejsca oferujące dostęp do bogatej oferty pojazdów wysokiej jakości.

Wszystkie pojazdy używane z certyfikatem Used Trucks by Renault Trucks można znaleźć pod adresem internetowym www.used-renault-trucks.com. Witryna zapewnia duży wybór używanych ciągników siodłowych lub podwozi przystosowanych do różnych rodzajów działalności, takich jak przewóz przesyłek, transport regionalny, międzynarodowy, transport towarowy, transport drogowy, a także cysterny, wywrotki, pojazdy budowlane, pojazdy zaopatrzenia budowy, chłodnie i inne.

kafelka2.jpg

Dzięki sieci Renault Trucks właściciele pojazdów mogą korzystać z codziennego wsparcia dostępnego w niewielkiej odległości i dostosowanego do ich potrzeb.

p038293.png

Zakupiony samochód ciężarowy będzie szybko i skutecznie obsługiwany w jednym z 1500 autoryzowanych punktów serwisowych na całym świecie. Państwa pojazdem zajmą się wyspecjalizowani profesjonaliści wyposażeni w wydajny sprzęt dostosowany do technologii zastosowanych w pojazdach i regularnie szkoleni w zakresie nowych produktów i nowego oprogramowania diagnostycznego.

ZOBOWIĄZANIA USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS

- Prawdziwe informacje o pojeździe i przejrzysta transakcja
- Przywrócenie stanu technicznego zgodnie z normami producenta
- Zastosowanie oryginalnych części zamiennych
- Doposażenie pojazdu w najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne
- Możliwość korzystania z sieci punktów serwisowych
- Assistance 24/7
- Wsparcie przy odbiorze pojazdu, zapewniające efektywną eksploatację od samego początku

p038202.png
bottom of page