Serwis

gamme_e

Serwis Omni Moto wyposażony jest w urządzenia do kompletnej diagnostyki pojazdów oraz testery do diagnozowania i naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych WABCO, KNORR, HALDEX, a także układów ECAS, ABS, EBS, EDC i innych. Posiadamy urządzenie pneumatyczno - hydrauliczne firmy KOMETAL. Do sprawdzania i diagnozowania usterek w układzie kierowniczym i zawieszeniu używamy szarpaków firmy JOSAM. Do najważniejszego wyposażenia należą testery diagnostyczne TEXA, AVL DISCAN 2000 i MTS-Knorr, które wyposażone są w oprogramowanie do diagnostyki pojazdów marki:

RENAULT, VOLVO, MAN, MERCEDES, IVECO, SCANIA oraz DAF. Posiadamy prasy hydrauliczne, tokarkę, nitownicę do okładzin hamulcowych, wiertarki stołowe, podnośniki kolumnowe i wiele innych niezbędnych urządzeń. KAŻDY pojazd serwisowany lub naprawiany w serwisie Omni Moto jest ewidencjowany – czyli w każdej chwili w łatwy sposób można sprawdzić jego historię napraw. Na terenie serwisu na kierowców czeka bezpłatne Wi Fi.

Naprawa naczep

gamme_e

Nasz serwis zajmuje się wszelkimi rodzajami napraw konstrukcji stalowych i aluminiowych naczep oraz przyczep. Posiadamy certyfikaty oraz kwalifikacje do prowadzenia napraw poszyć wewnętrznych i zewnętrznych chłodni. Wykonujemy remonty kapitalne, naprawy powypadkowe oraz gwarancyjne takich producentów jak WIELTON, ZASŁAW, KASSBOHRER, FLIEGL. Obsługujemy i serwisujemy agregaty chłodnicze i prądotwórcze. Ponadto wykonyjemy naprawy gwarancyjne wind załadunkowych MBB, PALFINGER, B.A.R. i DHOLLANDIA.

Mobilny serwis 24/7

gamme_e

Bez względu na to gdzie jesteś oraz która jest godzina, możesz szybko wezwać pomoc wykonując jeden telefon w swoim ojczystym języku. Polska sieć Renault Trucks zobowiązuje się, że pomoc zawsze dotrze w ciągu 2 godzin. Nawet w środku nocy! Podczas rozmowy operator utworzy folder pomocy, aktualizowany na bieżąco, z możliwością wglądu przez Internet. Przy pierwszym zgłoszeniu, poproś swojego rozmówcę Renault Trucks 24/7, żeby podał Ci 10-cio cyfrowy numer Twojego dossier, co pozwoli Ci na śledzenie naprawy bezpośrednio w Internecie pod adresem:

http://www.renault-trucks.pl/renault-trucks-247

Nr bezpłatny RT 24/7: 0 800 123 424 24

Tel. kom. +48 885 401 011

Ogrzewanie i klimatyzacja

gamme_e

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług dotyczących klimatyzacji i postojowych agregatów grzewczych. Serwisujemy układy chłodzenia, ściągamy i uzupełniamy czynnik chłodniczy oraz wymieniamy olej w sprężarkach, każdorazowo sprawdzając próżnię. Dla poprawienia komfortu w samochodzie, wykonujemy ozonowanie wnętrza pojazdu, dzięki któremu pozbędziemy się szkodliwych bakterii, pleśni i grzybów oraz nieprzyjemnych zapachów. W pełnym zakresie zajmujemy się montażem oraz naprawą ogrzewań powietrznych i wodnych. Współpracujemy z producentami takimi jak Webasto i Eberspächer. Nasza wszechstronna oferta usług pozwala rozwiązać każdy problem.

Montaż szyb

gamme_e

Zajmujemy się montażem szyb do pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Jakość szyby ma ogromny wpływ na bezpieczeństo kierowcy, dlatego pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych materiałach renomowanych producentów i nie używamy chińskich zamienników. Korzystamy wyłącznie z markowych wyrobów znanych i cenionych producentów, takich jak Pilkington i Sekurit Saint-Gobain. Nasz szeroki asortyment zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Naprawa instalacji elektrycznej

Pojazdy ciężarowe, ze względu na częstą eksploatację narażone są na wiele uszkodzeń oraz szybkie zużycie podzespołów elektrycznych. Naszym zadaniem jest usunięcie tych usterek tak, aby w jak najszybszym czasie pojazd mógł wrócić na trasę.

gamme_e

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie naczep i pojazdów ciężarowych wszystkich marek. Nasi diagności dokonują całościowego przeglądu pojazdu, sprawdzając wszystkie elementy układu elektrycznego w celu odnalezienia usterki. Nasze usługi polegaja na kompleksowej naprawie zaczynając od podwozia, poprzez silnik, skrzynię biegów, układ hamulcowy, instalację elektryczną, aż po urządzenia hydrauliczne znajdujące się na pojazdach, takie jak podnośniki, hakowce i śmieciarki.Diagnozujemy i eliminujemy wszystkie usterki w układzie elektrycznym stosując nowoczesną diagnostykę komputerową, która pozwala na szybką i niezawodną identyfikację usterki. Zatrudniamy wykwalifikowanych elektromechaników z wieloletnim doświadczeniem. Wybierając nasz serwis możecie liczyć na szybką i fachową pomoc za przyzwoite ceny. Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas usługi.

Wulkanizacja

wulkanizacja

Zapewniamy kompleksowe naprawy opon oraz pełen zakres usług wulkanizacyjnych. Świadczymy usługi wymiany ogumienia do wszystkich typów pojazdów samochodowych i motocykli. Wykonujemy pogłębianie bieżników opon ciężarowych, obsługujemy liczne floty transportowe. Prowadzimy sprzedaż opon wszystkich dostępnych marek, oferujemy prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Posiadamy całoroczną przechowalnie opon. Nasz personel jest na bieżąco doszkalany w zakresie naprawy ogumienia.

Obsługujemy również pojazdy flotowe współpracujące z: